wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Siodła dla koni3

Siodła dla koni

Jak wiadomo siodło jest istotnym elementem mającym wpływ zarówno na komfort jeźdźca jak i konia. Dobrze dopasowane siodła dla koni powinny równomiernie rozkładać ciężar jeźdźca, chronić kręgosłup konia przed naciskiem przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej swobody ruchów. Dobranie siodła do budowy jeźdźca i uprawianej przez niego dyscypliny umożliwia zachowanie prawidłowego i zrównoważonego dosiadu.


Siodła do różnych dyscyplin jeździeckich


W ofercie sklepu Stajnia Miszewo znajdują się profesjonalne siodła przeznaczone do różnych dyscyplin jeździeckich. Proponujemy siodła skokowe, ujeżdżeniowe, wszechstronne i rajdowe różnych firm: Daw-Mag, Fair Play. Posiadamy w sprzedaży siodła z wysokogatunkowej skóry naturalnej oraz lekkie i łatwe w konserwacji siodła dla koni ze skóry syntetycznej.


Dodatkowe akcesoria do siodeł


Oprócz tego w naszym sklepie kupisz praktyczne akcesoria do siodeł, m.in.: pokrowce, wymienne łęki, sakwy, podogonia wraz z uchwytami do ich zamontowania oraz wiele innych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego internetowego sklepu jeździeckiego. Pamiętaj, że zakup odpowiedniego siodła to pierwszy krok do harmonijnej jazdy konnej.


 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl