wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » 3 » Ogłowia4

Ogłowia

Ogłowia - Tranzelka York NajlaSklep Stajnia Miszewo posiada w swej ofercie szeroką gamę ogłowi wędzidłowych i bezwędzidłowych znanych i sprawdzonych marek, takich jak Horze, Kavalkade, Busse w przystępnych cenach. Oferta została dobrana tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W sklepie internetowym mamy do zaoferowania dla Państwa najwyższej jakości sprzęt do jazdy konnej.Ogłowia dla koni

Ogłowia to główna część sprzętu jeździeckiego dla konia. Zakłada się go na głowę konia. Zawiera również wędzidło, które wkłada się do pyska koni. Ogłowia wykonane są z bardzo dobrej jakościowo skóry naturalnej. Zastosowano w nich rozwiązania podnoszące komfort konia, m.in.:
 

  • miękkie podszycia nachrapnika i naczółka
  • profilowany nagłówek
  • pasek nachrapnika poprowadzony nad paskiem potylicznym
  • dodatkowe sprzączki umożliwiające lepsze dopasowanie itp.

Do wyboru ogłowia w różnych rozmiarach i z różnymi nachrapnikami: kombinowanym irlandzkim i angielskim, szwedzkim, meksykańskim i innymi. Część z nich posiada eleganckie naczółki ozdobione kontrastowymi przeszyciami lub kryształkami. Wszystkie ogłowia sprzedawane są bez wędzidła. Niektóre modele w komplecie z wodzami.

 

Sprzęt najwyższej jakości

Oferujemy usługi najwyższej jakości. Zapewniamy, że nasz sprzęt nie ulegnie awarii podczas użytkowania, ponieważ zrobiony jest z bardzo wytrzymałych materiałów. Zainteresowane osoby zachęcamy do zapoznania się z całością naszej bogatej oferty, dotyczącej sprzętu jeździeckiego.

W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego
Stajnia Miszewo znajdą Państwo także bryczesy damskie i bryczesy męskie - zapraszamy.
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl